Серед 15 людей, які сьогодні, 7 липня, отримали поранення внаслідок влучань у Харкові чотирьох російських авіабомб, двоє дітей: 12-річний хлопчик із вибуховими травмами та 10-місячна дівчинка з порізами від скла.
Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації та Харківській обласній прокуратурі.
Ушпиталені наразі восьмеро людей, двоє з них продовжують перебувати у важкому стані.
Ще шестеро постраждалих включно з трьома дітьми отримали гостру стресову реакцію.
Один чоловік загинув.
За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури Харкова вже розпочато досудове розслідування чергового російського воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
Як повідомляв Харків Times, троє дітей з однієї сім’ї віком від дев’яти до чотирьох років отримали гостру реакцію на стрес внаслідок російського авіаудару по Харкову вдень 7 липня.